Sprzęt biurowy

Pilot by Mika 100th Anniversary Range

Japoński producent artykułów papierniczych Pilot, obchodzi swoje stulecie w 2018 roku. Aby uczcić tę okazję, Pilot połączył siły z gwiazdą pop Mika, aby stworzyć nową serię: "Pilot by Mika".

W ciągu ostatnich 100 lat firma Pilot Pens była liderem innowacji i ekspansji międzynarodowej. Pilot Pens poprosił Mikę, libańską piosenkarkę, której przeboje to Grace Kelly i Relax, Take It Easy, o zaprojektowanie wzorów dla trzech najlepiej sprzedających się serii produktów firmy.

Limitowana edycja wzorów jest dostępna dla piór Pilot V5, G2, FriXion Ball i FriXion Clicker.

Mówiąc o współpracy z Mika, kierownik marketingu Pilot Pen UK, Stuart Barker powiedział:

"Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Mika pomogła nam uczcić nasze 100-letnie urodziny w wyjątkowy sposób na rynku przyborów piśmienniczych. Pióra wyglądają niesamowicie i jestem pewien, że będą bardzo poszukiwane zarówno przez fanów Miki, jak i naszych najlepiej sprzedających się produktów, którzy szukają czegoś nowego w stosunku do zwykłych wzorów korpusów".

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda popu angażuje się w biznes artykułów papierniczych. W 2017 roku Staples współpracował z Lady Gagą w ramach swojego programu Staples for Students. Ponadto, BIC przeprowadził konkurs pisania piosenek zeszłego lata, aby promować swoje długopisy BIC® 4 Colours Shine.

Seria limitowana Pilot by Mika

Możesz zobaczyć linię Mika w tym zabawnym filmie Pilot Pen na YouTube.

Mika mówi:

"To przyjemność świętować 100-lecie Pilota razem z Tobą i stworzyć specjalny projekt na te urodziny. Pilot był częścią mojego życia, dorastałam z tymi piórami, dorastałam kradnąc V5 mojego ojca, kradnąc V7 mojej matki i ucząc się jak poprawnie pisać tymi piórami, a także ucząc się rysować. Tak więc, używając tych samych długopisów, które dziś mamy w naszym studiu projektowym, stworzyliśmy inny świat i nasze wersje długopisów Pilot na te urodziny. To zaszczyt, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy to robić, ja jestem bardzo szczęśliwy, że mogę faktycznie rysować te rzeczy, które będą częścią czegoś tak kultowego."

Zobacz