Sprzęt biurowy

Najpopularniejsza piątka- Niszczarki

 

Planując wyposażenie swojego biura ciężko jest uniknąć zakupu niszczarki. Na rynku dostępnych materiałów biurowych jest sporo. Nie inaczej jest w przypadku niszczarek. Planując zakup szukamy opinii, porównujemy różne modele ale wciąż ciężko nam jest się zdecydować na jeden. Warto wtedy pochylić się nad popularnością produktu. W końcu jeśli coś jest chodliwe to znaczy, że się bardziej opłaca. Podobno J
Oto ranking pięciu najpopularniejszych niszczarek z listopada 2017 roku według webrankingu.   
 

Niezmienny lider – Fellowes 53C

Przyznawano mu już kilkukrotnie „Laur Konsumenta”. Mimo naporu ze strony konkurencji ciągle dzierży pozycję lidera. Zawdzięcza to przede wszystkim idealnej proporcji jakości do swojej ceny, nowoczesnemu wyglądowi oraz wydajności. Jako jego największą wadę najczęściej wymienia się głośność urządzenia biurowego. Co na dłuższą metę może okazać się rozpraszające. Jednak należy pamiętać, że popularność nie bierze się z powietrza. Fellowes 53 C to sprawdzony i potwierdzony przez bardzo wielu wybór.


Twórca zniszczenia -Opus VS 1202 CD

Gonić lidera nie jest łatwo. Jednak niszczarka Opus VS, nie daje za wygraną. Pozycję wicelidera zawdzięcza przede wszystkim swojej funkcjonalności oraz wysokiej wydajności. Podobnie jak w przypadku prowadzącego ta niszczarka proponuje nam stabilną jakość w niewygórowanej cenie. Jako jego wady konsumenci zazwyczaj wskazują na głośność oraz wygląd. Jego dodatkowym atutem jest siła niszczenia, ponieważ z łatwością radzi sobie z zszywkami.

 

Cichy domownik -HSM Shredstar X10

Podium zamyka Shredstar X10 firmy HSM. Niszczarka ta jest wskazywana jako bardzo wydajna, a jej cena jest odpowiednia w stosunku do jakości. Niewątpliwym jej atutem jest cicha praca. Dlatego nadaje się perfekcyjnie do domowego biura lub do miejsc takich jak biblioteka czy szkoła. Niestety nie jest bez wad. Zarzuty najczęściej pojawiające się w kwestii niszczarki to skłonność do przegrzewania oraz krótki kabel. Sprawia to, że musi ona być ulokowana w pobliżu gniazdka elektrycznego. Niszczarkę marki HSM kupisz np. w sklepie Alibiuro.pl.
 

Tanie usuwanie- Esperanza Razor EN103

Czwarty w zestawieniu Razor Esperanza to tańsza alternatywa wśród niszczarek. Celowanie w ekonomiczne portfele nie u czknęło jednak wiele na jakości niszczarki. Biorąc pod uwagę zalety (oczywiście poza ceną) wskazywane przez użytkowników to jego funkcjonalność oraz łatwość w obsłudze. Czarny i smukły wygląd również zaskarbił sobie serca użytkowników. Największą wadą jest jego głośne działanie. Co można jednak wybaczyć gdy spojrzymy na cenę.

 

Cichy profesjonalista- HSM Shredstar X6Pro

Nasza piątkę zamyka jeden z porządniejszych modeli dostępnych na rynku. Wyprodukowany przez firmę HSM, X6Pro cieszy się bardzo dobrym zdaniem wśród kupujących. Cena z pewnością nie jest najniższa, ale jakość oferowanych usług jest bardzo wysoka. Papier mielony jest na bardzo drobne ścinki. Dodatkowo urządzenie nie podnosi poziomu decybeli do niebotycznych poziomów.  Elegancki design sprawia, że dobierając do niego inne biurowe akcesoria można stworzyć bardzo przyjemne warunki pracy.

Zobacz