Sprzęt biurowy

Najlepsze drukarki do użytku domowego

Szukasz drukarki do swojego domu? Oto nasz wybór najlepszych

Jeśli nie sądzisz, że potrzebujesz jednej z najlepszych drukarek domowych w swoim domu, zastanów się jeszcze raz. Tak jak w biurze, potrzebujesz drukarki w swoim domu, która poradzi sobie z drukowaniem bez problemu. W końcu Twój czas w domu jest tak samo ważny jak czas w pracy.

Najlepsze drukarki domowe muszą być bardziej wszechstronne niż zwykłe drukarki, ponieważ nowoczesne gospodarstwa domowe muszą drukować szeroką gamę dokumentów. Często zdarza się, że formularze i dokumenty muszą być drukowane codziennie. Ponadto, domowa drukarka, która może wykonać doskonałą pracę drukując Twoje świąteczne zdjęcia, zaoszczędzi Ci mnóstwo pieniędzy. A w przeciwieństwie do dużych i nieporęcznych drukarek biznesowych, są to drukarki typu "wszystko w jednym", które zajmują niewiele miejsca.

Sprawdź także: Jaką drukarkę wybrać dla firmy?

Bez względu na wielkość gospodarstwa domowego i wymagania rodziny, na tej liście znajdziesz najlepszą dla siebie drukarkę domową. A nasze narzędzie do porównywania cen gwarantuje, że otrzymasz najlepszą ofertę na tę, którą również wybierzesz.

1. Epson EcoTank ET-3760

Dla eko-świadomych rodzin

Niezależnie od tego, czy starasz się prowadzić bardziej ekologiczne gospodarstwo domowe, czy masz już dość kończenia pracy, idź po atrament w najbardziej niewygodnych momentach - na przykład w trakcie drukowania ważnych dokumentów - możesz pokochać Epson EcoTank ET-3760. Ta wielofunkcyjna drukarka nie zawiera kartridży i jest dostarczana z butelkami do wielokrotnego napełniania, które zawierają atrament o wartości do dwóch lat. Nie ma ogromnej pojemności papieru, tylko 150 arkuszy naraz, co nie stanowi problemu, zwłaszcza jeśli używasz jej głównie do celów osobistych. Jest to trochę kosztowne, ale pomyśl o wszystkich pieniądzach, które zaoszczędzisz, nie musisz biegać do sklepu i cały czas mieć zapasowych wkładów.

2. Brat INKvestment MFC-J995DW

Ink-telligent

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, brat INKvestment MFC-J995DW jest drukarką potworną. Jest niesamowicie wydajna, może drukować nawet przez rok bez konieczności wymiany wkładu z atramentem. Jest to również bogate w funkcje i intuicyjne urządzenie idealne dla każdego biura domowego lub małej firmy. Dzięki technologii NFC (komunikacja w terenie), która łączy się bezpośrednio z drukarką, można do niej drukować z niemal każdego urządzenia bezprzewodowo, a w przypadku urządzeń przenośnych nie jest ona nawet potrzebna do tego celu. Łącząc się z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2,7 cala, możesz nawet drukować z i skanować do chmury.

3. Drukarka Kyocera Ecosys P5026cdw

Szybkie drukowanie laserowe dla zapracowanego biura domowego

Ta wytrzymała drukarka laserowa zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, biorąc pod uwagę jej dużą pojemność na papier i toner. Oznacza to, że możesz drukować szybko i wydajnie oraz przy niższych kosztach eksploatacji niż w przypadku równoważnego urządzenia atramentowego. Wyświetlacz jest dość czytelny, ale pod każdym innym względem ta kolorowa drukarka jest łatwa w użyciu i można na niej polegać przy nieskazitelnym drukowaniu monochromatycznych i kolorowych dokumentów za każdym razem.  

Zobacz