Sprzęt biurowy

Blake Envelopes odnotowuje wzrost sprzedaży

Na początku roku Blake przejął Rapid, zakład produkujący koperty z podawaniem papieru w rolkach. Pozwoliło to firmie sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na szybsze terminy dostaw. Pomogło to również zniwelować potencjalny wpływ Brexitu poprzez przeniesienie działalności do Wielkiej Brytanii.

Centra Doskonałości, klucz do sukcesu

Kluczem do przełamania przez Blake trendu ogólnego spadku sprzedaży kopert są ich centra doskonałości.

W 2020 roku Blake nawiązał współpracę z Muzeum Poczty w Clerkenwell, otwierając centrum doskonałości. Jest to dodatek do hubów w Edynburgu, Leeds i Manchesterze. Projektanci i marketerzy mogą współpracować z ekspertami w celu zbadania opcji opakowań pocztowych dla przesyłek bezpośrednich oraz opakowań na zamówienie. Blake planuje otwarcie kolejnych trzech hubów w 2021 roku.

Graham Carlin, MD w Blake stwierdza:

"Mam szczęście pracować z najlepszymi ludźmi w naszej branży, nasz sukces do tej pory, a zwłaszcza w zeszłym roku, jest wynikiem tego, że poprawiamy się we wszystkich obszarach naszej działalności, jednocześnie rosnąc w siłę jako zespół".

Nowe premiery produktów kopertowych na 2021 r.

W ciągu najbliższych kilku tygodni zostanie wprowadzona nowa książka produktów kopertowych Blake. Obejmuje ona produkty, które zbliżają ofertę Creative Colour do oferty opakowań firmy.

Dyrektor Generalny, Michael Barter jest przekonany, że rok 2021 będzie najlepszym rokiem w historii firmy:

"To, co osiągnęliśmy w 2020 roku, jest dalekie od dni spędzonych na moim strychu, gdzie firma rozpoczęła działalność 17 lat temu. Chociaż jesteśmy ostrożni w składaniu śmiałych deklaracji na rok 2018, jestem przekonany, że dzięki zespołowi, który mamy, będziemy nadal osiągać sukcesy w realizacji naszych ambicji, a dzięki naszej przyszłościowej strategii, czuję, że rok 2021 będzie naszym najlepszym rokiem".

Zobacz