Notatka post-it Undergoes Extreme Makeover

Marka Post-it zapewnia teraz obsługę pracowników, którzy nie pracują w biurach, nadając Post-it Note Extreme makeover.

Wprowadzona po raz pierwszy w 1980 roku, Post-it Note jest od tego czasu stałym elementem wyposażenia większości biur. Przydatna dominacja żółtych, lepkich notatek jest hołdem dla tego, jak przydatne mogą być one do komunikacji między pracownikami, a także w sesjach burzy mózgów. Ale co z pracownikami spoza biura, którzy znajdują się w "lepszych" sytuacjach?

Post-it Note Extreme

3M, firma macierzysta stojąca za notatką Post-it Note, wydała ostatnio ciężką modernizację oryginału. Nowy Post-it Extreme Note, zaprojektowany specjalnie do użytku w gorących, zimnych i mokrych warunkach, będzie również przyklejał się do różnych powierzchni, takich jak cement, stal, rury PCV i tarcica. Inne właściwości nowej nuty Post-it Extreme obejmują:

- Wodoodporny, ale całkowicie czytelny. - Wykonane z bardzo wytrzymałego papieru Dura-Hold i kleju. - Przykleja się do teksturowanych powierzchni i w trudnych warunkach. - Może być używany wewnątrz i na zewnątrz. - Usuwa się czysto.

Użytkownicy mogą je zakupić w 3 lub 12 opakowaniach, z których każdy zawiera 45 arkuszy. Kolory do wyboru to zielony, pomarańczowy i żółty.

A Rozwiązanie dla budownictwa, producentów i pracowników gastronomii

Siłą napędową bardziej wytrzymałej wersji Post-it Note było to, że oprócz pracowników biurowych, pracownicy budowlani i personel kuchenny muszą się również komunikować, ale możliwości są często ograniczone.

Według wewnętrznego badania ponad 1000 pracowników, którzy pracują poza biurem, 3M stwierdziła, że 82% przyznało, że ma problemy z komunikacją. Badanie wykazało również, że 40% tych pracowników wymaga ponownego wykonania zadania przynajmniej raz w tygodniu z powodu słabej komunikacji, a 51% pracowników korzysta z alternatywnych metod notowania rzeczy - w tym pisania na własnym ciele.

Dyrektor ds. globalnego biznesu Post-it Brand, Remi Kent, stwierdza: "Niezawodna komunikacja jest kluczem do produktywnej, dokładnej pracy i terminowych wyników, jednak nasze badania wykazały, że 82% pracowników poza biurem doświadcza wyzwań związanych z komunikacją niewerbalną. Po latach wiodącej roli na rynku komunikacji biurowej, Post-it Extreme Notes zostały opracowane specjalnie na tę potrzebę poza tradycyjnymi biurami. To nowe narzędzie może dostarczyć wiadomości nawet w najtrudniejszych warunkach".

Gdy warunki sprawiają, że komunikacja jest trudna, Post-it Note Extreme może być idealnym narzędziem do wykonania zadania.

Zapoznaj się z szeroką gamą rozwiązań 3M Collaboration Solutions w sklepie internetowym Post-it Note Extreme.

Zobacz